fbpx

Meie ettevõte tegeleb ruumi loomisega ja me teeme seda algusest lõpuni ise. Me oleme arendajad, disainerid ja ehitajad. Sedasi saame kindlad olla, et meie rajatud ruutmeetritel on kõige rohkem ruumi.

Terminiga „kinnisvara“ tähistatakse füüsilisi objekte – seinu, põrandaid, lagesid, treppe, terrasse ja tugimüüre. Kinnisvara mõõdetakse ruutmeetritega ja igal ruutmeetril on hind. Seevastu inimesed vajavad hoopis ruumi – kõike seda, mis asub kinnisvara sees ja ümber. Tube, kööke ja kabinette; saunu, panipaiku ja treppe; hoove, parke ja mänguväljakuid. Meie mõistame seda paradoksi ja oleme võtnud enda fookusesse pelgalt füüsiliste objektide ehitamise asemel mõnusa ja nutika ruumi loomise.

Mõnusas ruumis on kõigil inimestel hea ja turvaline elada, töötada, liikuda ning vaba aega veeta. Seal on ühendatud tasakaalustatud tervikuks kunstilised, tehnoloogilised ja majanduslikud lahendused ning looduskeskkond.

Nutikas ruumis ei lähe midagi raisku. Seda saab vastavalt vajadusele ümber kujundada ja seal on võimalik erinevate funktsioonide ristkasutus. See on optimaalse suuruse ja kujuga.

Kinnisvarafirmad | Pinered

Pineredi töömeetod

1
Kliendiuuring Meie töö algab lõppklientide vajaduste väljaselgitamisega. Selleks korraldame laiapõhjalisi uuringuid, suhtleme aktiivselt oma varasemate klientidega ja jälgime üldiseid trende.
2
Innovatsioon Analüüsime igapäevaselt parimaid praktikaid ja uusi ehitustehnoloogiaid. Me teame, mis kindlasti töötab ja oleme valmis rakendama ka täiesti uusi meetodeid.
3
Ehitus Me ehitame oma hooned ise. Sedasi tagame teadmiste ja kogemuste edasikandumise projektist projekti, väldime korduvaid vigu ning loome eeldused pidevaks enesetäiustamiseks.
4
Juhtimine Tänu mitmekülgsele ja laiapõhjalisele kogemusele ehitusvaldkonnas teame ja oskame kogu protsessi kindlalt ohjes hoida. See tagab kõigi osapoolte vajaduste rahuldamise ja ootuste täitumise.

Me oleme loovad, enesekindlad ja usaldusväärsed. Me sünteesime uusi lahendusi lähtudes klientide tegelikest vajadustest, endi kogemustest ja parimatest praktikatest. Me seisame oma lahenduste eest, viime need kvaliteetselt ellu ja ei karda eristuda konkurentsist. Me peame oma lubadusi ja hoiame asjad kontrolli all.

Meie põhiväärtused

Ausus. Me ei valeta endile ega teistele. Kui midagi lubame, siis seda ka teeme.

Hoolivus. Me hoolime oma klientidest, partneritest ja üksteisest ning lähtume sotsiaalsest vastutusest.

Julgus. Me julgeme eristuda, mõelda kastist välja ja kasutada uudseid lahendusi. Me usume iseendisse.

Kvaliteet. Meil on kõrged nõudmised oma tööle ja selle lõpptulemustele.

Tööpakkumised

Otsime Pineredi ridadesse objektiinsenere!

Ehitusturul on põnevad ajad ja häid spetsialiste vajatakse igal pool. Palju tööd, kõva palk, head töövahendid – olgem ausad, seda pakuvad kõik ja meie pakume ka, kuid tööandjad on oma olemuselt erinevad. Ühed tagavad stabiilse ja kindla tiksumise. Teised kiire arengu, erakordsed väljakutsed ja veel midagi. Meie oleme teistsorti tööandja, kes ootab Sind enda ridadesse!

Meie ootame Sinult tehnilist taipu, head suhtlemisoskust, rohkelt pealehakkamist ja julgust võtta vastutust. Oled valmis uusi väljakutseid vastu võtma ning arendama enda oskusi uutest tegemistes.

Meie pakume Sulle lisaks kõvale palgale ja headele töövahenditele ka põnevaid ja arendavaid ehitusprojekte, võimalust kasvada koos ettevõttega, motiveerivat koolitusprogrammi ning toetavat tiimi ja meeleolukaid ühisüritusi.

Kui soovid Pinerediga koos kõrgelt lennata, siis saada oma CV ja väike kaaskiri .

Teised meist

Selliselt on rääkinud meie partnerid ja kliendid.

“Pindi saab endale partnereid valida, kõik ei saa. Meie valisime Pineredi sellepärast, et nad on väga tugeva taustaga – kõva ehituskool Mitt & Perlebachis, hästi hästi täpsed ja kogu asjaajamine on korrektne. Lisaks ambitsioonikad – tulid, et jääda.”

Peep Sooman, Pindi kinnisvara juhatuse liige

“Pineredi vastu on mul usaldus, sest olen neid jälginud ja teadsin kodu ostes, et nad kokku ei hoia – kasutavad head arhitekti, toimetavad korrektselt ning kaasasid protsessi. Julgen soovitada.”

Mikk Kalma, Pineredi klient