TERE TULEMAST RABAREBASE AEDLINNA!

Siin on palju ruumi. Kohe nii palju, et igaühel on oma tuba ja tervet hoovi ei jaksagi alati ühe korraga ära niita. Lisaks on siin ka küllaga turvalist tänavaruumi, lustakat mänguruumi ja aktiivset liikumisruumi.

Siin on palju vabadust. Su lapsed käivad ise koolis, tõuksiga mööda kergliiklusteed. Sa valid ise millises metsatukas kulgeb su õhtune jooksuring ja su igakuine laenumakse jätab piisavalt vabadust ka elamiseks.

Siin on palju rohelust. Mitte ainult seda, mis silmale näha. Roheline mõtteviis kajastub ka selles, mis on su kodu katusel, seintes ja põranda all.


ASUKOHT

Rabarebase aedlinn paikneb Kiili alevi kõrval. Gümnaasium ja lasteaed asuvad jalakäigu kaugusel ja nendeni pääseb turvaliselt mööda kergliiklusteed. Kiilis on olemas ka laste huvikool, perearstikeskus, kaks kauplust ja paar söögikohta.

Veidi maad Tallinna pool asuvasse Vaelasse rajab vald peagi uue lasteaia ning algatatud on ka veekeskuse planeering. Samuti ehitatakse sealsamas kõrval IKEA kauplust ja uut tehnoparki. Ülemiste City ja Järve keskus jäävad Rabarebasest kõigest 15 minutilise autosõidu kaugusele. Neljarealine Tallinna ringtee ühendab Kiilit kõigi teiste pealinna piirkondade ja Eesti suuremate maanteedega.


GALERIIEELMÜÜGI INFO


Rabarebase aedlinna tutvustav brošüür koos majaosade plaanidega: 
Rabarebase tutvustus

Müügis olevate hoonete hinnakirjad:
Vanatoa tee 5 
Vanatoa tee 7 
Vanatoa tee 9 
Vana-Altoa tee 6


Huvi korral võta palun ühendust Pindi Kinnisvara maakleritega
Marge Sinimets
telefon: 511 9390
e-post: marge.sinimets@pindi.ee


Elmar Liitmaa
telefon:  501 8948
e-post:  elmar.liitmaa@pindi.ee